• Enviro v praxi

• Minulý týždeň sa žiaci našej strednej školy zúčastnili výnimočnej  akcie v komunitnom centre „Baterkáreň“, kde mali možnosť zažiť interaktívnu prednášku zameranú na environmentálne vzdelávanie. Program začal prednáškou na tému obehovej ekonomiky. Prednáška bola obohatená prehliadkou priestorov  Baterkárne, čo im umožnilo vidieť praktické príklady znovuvyužitia materiálov a produktov v reálnom prostredí. Prednášku sme začali aj ukončili interaktívnym kvízom, ktorý preveril znalosti žiakov a urobil celé učenie zábavnejším a zapamätateľnejším. Všetci účastníci si mohli pochutnať na osviežujúcej citronáde, čo prispelo k príjemnej atmosfére a pohodliu počas celej aktivity. Naši žiaci si z tejto akcie odniesli množstvo nových poznatkov a praktických skúseností, ktoré ich motivovali k tomu, aby sa aktívne podieľali na ochrane našej planéty. Veríme, že táto návšteva v Baterkárni im pomohla uvedomiť si dôležitosť environmentálneho správania a inšpirovala ich k tomu, aby sa stali súčasťou pozitívnej zmeny v našej spoločnosti.