• Výlet - Tatry

• Ako býva zvykom, koncom školského roka sa už žiaci tešia na výlet. V rámci takéhoto výletu sme so žiakmi II.A triedy zamierili 26.6.2024 do našich veľhôr. Skoro ráno sme sa stretli v Trnave a o 5.59 hod. sme už  sedeli v rýchliku smer Štrba. Pokračovali sme „zubačkou“ na Štrbské Pleso a následne sedačkovou lanovkou na Chatu pod Soliskom. Tam začala turistická časť výletu. V nádhernom slnečnom počasí sme absolvovali neľahký výstup na vrchol Predného Soliska, počas ktorého sme sa kochali scenériou samotného plesa, výhľadmi na tatranské štíty a okolité doliny. Pre viacerých to bola prvá skúsenosť s Tatrami. Cestou domov sme sa zhodli, že jediným nedostatkom Tatier je ich vzdialenosť od Trnavy. Napriek tomu sa radi vrátime.