• SCANIA - Štipendijný program

•

Scania Slovakia s.r.o. je úspešným, priamym zastúpením švédskej značky Scania na Slovensku. Zaoberáme sa predajom nákladných vozidiel, autobusov a špeciálnych vozidiel. Poskytujeme profesionálne servisné služby vo vlastných servisoch na Slovensku. Nájdete nás v Senci, Žiline, Nových Zámkoch, Zvolene, Poprade a v Ličartovciach.

Scania v spolupráci s partnerskou SOŠ automobilovou v Trnave ponúka štipendijný program, ktorý je určený pre žiakov 9. ročníkov ZŠ, ktorí majú záujem o štúdium v učebnom odbore autoopravár - mechanik (kód odboru 2487H 01). Do učebného odboru sú žiaci prijímaní bez absolvovania prijímacích skúšok.

ZÍSKAJ SKVELÚ PROFESIJNÚ A FINANČNÚ PODPORU!

• Mesačné štipendium až do výšky 120 EUR
        • Naviac ročné štipendium až do výšky 600 EUR ako BONUS
        • Celodenná strava ZDARMA
        • Ubytovanie v Trnave ZDARMA
        • Mesačný príspevok na dopravu až do výšky 50 EUR podľa vzdialenosti bydliska
        • Možnosť stáže vo výrobnom závode Scania vo Švédsku
        • Zabezpečenie platenej brigády počas prázdnin
        • Poskytovanie pracovných odevov
        • Nástupný BONUS 300 EUR pri uzavretí pracovného pomeru po absolvovaní štúdia

ŠTIPENDIJNÝ PROGRAM A MOŽNOSTI UPLATNENIA

• Profesionálne vzdelávanie pod záštitou inštruktorov, špeciálne vyškolených podľa štandardov Scania
        • Prax od druhého ročníka - každý druhý týždeň v jednom zo 6-tich servisov, ktorý sa nachádza v blízkosti Tvojho bydliska (týždeň štúdia v Trnave, týždeň praxe v Tvojom bydlisku)
        • Práca s najnovšími technológiami a profesionálnym Scania vybavením
        • Uplatnenie získaných znalostí a zručností v medzinárodnom prostredí sveta Scania
        • Vodičský preukaz skupiny B - ZDARMA
        • Štúdium anglického jazyka
        • Po úspešnom absolvovaní štúdia ponúkame možnosť pracovného uplatnenia v jednom zo servisov Scania.

Prihlášky na štipendijný program môžete zasielať:

Scania Slovakia s.r.o.

Personálne oddelenie

Diaľničná cesta 4570/2A 903 01 Senec

telefón: +421 2 482 08 394      e-mail: mps@scania.sk

• VIDEO

• Mladí profesionáli SCANIA

V spolupráci s partnerskou Strednou odbornou školou Automobilovou v Trnave, ponúkame absolventom ZŠ z celej SR štipendium v rámci školského vzdelávacieho programu – Automechanik – opravár nákladných automobilov a autobusov Scania – trojročný odbor zakončený výučným listom (kód odboru Autoopravár – mechanik 2487 H 01).

• Video

• Prax v servisoch

Príprava žiakov, v rámci školského vzdelávacieho programu Automechanik – opravár nákladných automobilov a autobusov Scania, vytvára predpoklady k tomu, aby jeho absolvent mohol vykonávať diagnostiku, údržbu a opravy nákladných vozidiel a autobusov, vrátane alternatívnych pohonov. V prvom ročníku žiaci získavajú návyky a skúsenosti na jednotlivých pracoviskách školy, vrátane teoretickej výučby. Od druhého ročníka prebieha prax v servisoch Scania podľa výberu žiaka a potrieb spoločnosti Scania.