• Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie, prebrané učivo a domáce úlohy na ďalší deň.
   • Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.
   • Autoškola
   • Pre všetkých žiakov je pripravený "študentský bonus" vodičský kurz skupiny "B" zdarma!
    Pre viac informácií si prezrite sekciu autoškola.
   • Duálne vzdelávanie
   • Aj naša škola je zapojená do systému duálneho vzdelávania.
    Viac informácií na www.dualsystem.sk
     • Streetball 2023

      Dňa 22.11.2023 pri príležitosti Dňa študentov sme sa zapojili do súťaže v Streetballe, ktorá sa konala v Mestskej športovej hale. 12 družstiev stredoškolákov bolo rozlosovaných do štyroch skupín. Spolu s „A“ družstvom zo SPŠ dopravnej a „B“ družstvom zo SŠ J. Bottu sme sa ocitli v A skupine. Kvalifikáciu sme s prehľadom vyhrali a spolu s víťazmi ostatných skupín postúpili do finálovej skupiny, kde sa hralo systémom každý s každým. Družstvo našej školy v zložení - Štefan Balko a Patrik Mesároš zo IV.A, Dominik Oliver Starko z I. AN a Michal Bažík z I.C obsadilo 3. miesto. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.

     • Medzi nami

      Deň 16.november sa pre žiakov našej školy niesol v znamení výchovného koncertu Medzi nami. Veľmi pútavou formou nám boli približené dôležité míľniky našej histórie. Účinkujúci nám pripomenuli, že žijeme v spoločnosti, kde sa stretáva niekoľko generácií, ktoré sa musia navzájom akceptovať a vychádzať spolu. Staršia generácia nám stále má čo ponúknuť, a to priučiť nás histórii a odovzdať cenné informácie, lebo „národ, ktorý nepozná svoju históriu, je odsúdený ju zopakovať.“ My sa môžeme poučiť a vyvarovať chýb. Súčasný svet je plný informácií a je pre nás dôležité naučiť sa ich správne triediť. Žiaci sa aktívne zapojili do zaujímavých kvízov, kde si preverili svoje vedomosti. Aj takto príjemne a užitočne sa dá zakončiť skrátený týždeň.

     • Majstrovstvá okresu v basketbale

      Dňa 15.11.2023 sa v telocvični SPŠ dopravnej v Trnave uskutočnilo základné kolo Majstrovstiev okresu Trnava v basketbale študentov stredných škôl. Súťaže sa zúčastnili družstvá SOŠ automobilovej, SPŠ dopravnej, SPŠ stavebnej a Gymnázia J. Hollého. Súťaž sa hrala systémom každý s každým a 2 x 12 minút. Každé družstvo odohralo 3 zápasy. S maximálnym nasadením a po úporných bojoch sme dva zápasy vyhrali. Porazili nás iba basketbalisti zo SPŠ stavebnej. Po zrátaní výsledkov sme skončili na druhom mieste. Za dobrý výkon a reprezentáciu školy patrí vďaka basketbalovému výberu našej školy.

     • Deň výživy

      Pri príležitosti Svetového dňa výživy sme posledné dva októbrové týždne na našej škole venovali problematike zdravej výživy a jej dôležitosti pre optimálne fungovanie organizmu, najmä nášho mozgu. V rámci tohto významného dňa sme pripravili informačné plagáty s jednoduchými tipmi, ako sa naštartovať k zdravšej životospráve, ako aj zoznam top funkčných potravín pre lepšiu pamäť, sústredenie a celkový výkon. Zdôraznili sme, že zmeny v stravovaní a životnom štýle môžu mať pozitívny vplyv nielen na náš fyzický stav, ale aj na našu schopnosť sústrediť sa a pracovať efektívne. Naša škola si zakladá na zdravom životnom štýle a je jej cieľom podporovať svojich žiakov nielen vo vzdelávaní, ale aj v rozvoji zdravého myslenia a životného štýlu. Súčasťou našich aktivít v rámci Svetového dňa výživy bolo preto aj rozdávanie jabĺk - symbolu zdravej výživy - študentom, čím sme podporili túto uda

     • Študentská kvapka krvi

      Krv je telesná tekutina, ktorá sa nedá ničím nahradiť, dá sa získať iba darovaním. Je to najväčší dar, ktorý darcu nič nestojí, ale pre človeka, ktorý darovanú krv súrne potrebuje, je darom nevyčísliteľnej hodnoty a môže pre neho znamenať záchranu života alebo zdravia. Sme hrdí na to, že sa v našej škole našli odvážni žiaci, ktorí sa rozhodli takto pomôcť a dúfame, že sa motivujú aj ďalší a týmto spôsobom môžu pomôcť zachrániť ľudský život.

     • Olympiáda z anglického jazyka

      Dnešná olympiáda z anglického jazyka opäť o krok ďalej posunula tých najlepších „angličtinárov“ z našej školy. Mali možnosť preukázať svoje schopnosti v počúvaní, čítaní, gramatike i rozprávaní a mohli sa aspoň na chvíľu cítiť výnimočne - vyhrať zaujímavé ceny a čo viac - zažiť úspech, ktorý ich snáď bude motivovať aj naďalej zdokonaľovať sa v anglickom jazyku. Všetkým ďakujeme za účasť a blahoželáme víťazom!

   • AUTOOPRAVÁR JUNIOR 2023 – máme víťaza!

   • Autoopravár Junior je stredoškolská súťaž pre študentov 3. ročníkov autoopravárenských učebných odborov (autoopravár – mechanik, elektrikár, karosár a lakovník) a pre študentov 4. ročníkov študijného odboru  autotronik. Vyhlasovateľom súťaže je Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky a  usporiadateľom a organizátorom súťaže je Cech predajcov a autoservisov SR. Aktuálne prebehol už 21. ročník súťaže.  Tento ročník oživilo medzinárodné finále Českej a Slovenskej republiky  konané v dňoch 11. až 13. apríla 2023 v Prahe.

    Spoločné súťaženie žiakov z Čiech a Slovenska začalo slávnostným otvorením a predstavením súťažiacich v priestoroch ŠKODA Múzeum v Mladej Boleslavi.  Druhý deň prebiehali boje v jednotlivých kategóriách v priestoroch Service Training Center ŠKODA AUTO - Kosmonosy a Tréningovej akadémie Porsche Česká republika - Zlatníky-Hodkovice.

    Slávnostné vyhlásenie výsledkov v priestoroch Servisného centra ŠKODA AUTO - Kosmonosy bolo pre našu školu obzvlášť výnimočné. Bude nezabudnuteľnou zlatou cestou nášho autotronika Adama Dubského zo IV.B triedy, ktorý systémom štart-cieľ preletel 21. ročníkom a vo finále v tvrdej konkurencii žiakov z celého Slovenska obsadil prvé miesto.

    SRDEČNE BLAHOŽELÁME!

    Viac o celom priebehu súťaže https://sosatt.edupage.org/a/autoopravar-junior

  • Partneri

   • {#1508} 1
   • {#1508} 2
   • {#1508} 3
   • {#1508} 4
  • Prihlásenie

  • Zvonenia

   Štvrtok 7. 12. 2023
  • Fotogaléria

    zatiaľ žiadne údaje